Lesrooster

Lesrooster

Groene zaal van SKC de Leemhof, Dorpsstraat 1, 6691 AV Gendt

Woensdag

GW1

15.00 – 15.45

Boys Kids

6 – 9

Lynn Kosakoy

GW2

15.45 – 16.45

Streetdance

9 – 11

Lynn Kosakoy

GW3

16.45 – 17.45

Boys Class

9+

Lynn Kosakoy

GW4

17.45 – 18.45

Streetdance

12+

Lynn Kosakoy

Vrijdag

GV1

13.00 – 13.45

Kleuterdans

3 – 4

Esther voor de Poorte

GV2

13.45 – 14.30

Kleuterdans

5

Esther voor de Poorte

GV3 – VOL!

14.30 – 15.30

Kinderjazz

6 – 7

Esther voor de Poorte

GV4

15.30 – 16.30

Jazz

8 – 10

Esther voor de Poorte

GV5

16.30 – 17.30

Jazz

11+

Esther voor de Poorte

De Kinkel, Van Ambestraat 1, 6681 AK Bemmel

Maandag

BM1 NNO

18.15 – 19.00

Boys kids

6 – 9

Zoë Vreugdewater

BM2

19.00 – 20.00

Modern

volw.

Zoë Vreugdewater

BM3

20.00 – 21.15

Klassiek

volw.

Zoë Vreugdewater

Woensdag

BW1

13.30 – 14.00

Peuterdans

2,5 – 3

Mirjam Scheepers

BW2

14.00 – 14.45

Kleuterballet

4 – 5

Mirjam Scheepers

BW3

14.45 – 15.45

Kinderballet

6 – 7

Mirjam Scheepers

BW4

15.45 – 16.45

Kinderballet

8 – 9

Mirjam Scheepers

BW5

17.15 – 18.15

Klassiek ballet

10+

Mirjam Scheepers

BW6

18.15 – 19.30

Klassiek ballet

14+

Mirjam Scheepers

BW7

19.30 – 20.00

Spitzen

14+

Mirjam Scheepers

Donderdag

BO1

15.30 – 16.30

Kinderjazz

6 – 8

Evelien ter Maat

BO2

16.30 – 17.30

Jazz

9 – 11

Evelien ter Maat

BO3

17.30 – 18.30

Modern

10+

Evelien ter Maat

BO4

18.30 – 19.30

Streetdance

10+

Evelien ter Maat

BO5

19.30 – 20.30

Jazz

12+

Evelien ter Maat

Dansstudio sportcompl. De Helster, Schuberstraat 1, 6661 AW Elst

Maandag

EM1

17.00 – 18.00

Jazz

10 – 12

Sanne Zuiverloon

EM2

18.00 – 19.15

Jazz

13 -14

Sanne Zuiverloon

EM3

19.15 – 20.30

Jazz

15+

Sanne Zuiverloon

Dinsdag

ED1

15.30 – 16.15

Boys Kids

5 – 8

Nash Smith

ED2 – VOL!

16.15 – 17.15

Streetdance

9 – 11

Nash Smith

ED3

17.15 – 18.15

Streetdance

12+

Nash Smith

ED4

18.15 – 19.30

Showgroep “Fire”

Selectie

Nash Smith

ED5

19.30 – 20.30

Streetdance

14+

Nash Smith

Woensdag

EW1

14.00 – 14.45

Kleuterdans

4 – 5

Esther voor de Poorte

EW2

14.45 – 15.45

Kinderballet

6 – 8

Esther voor de Poorte

EW3 – VOL!

15.45 – 16.45

Klassiek ballet

10+

Esther voor de Poorte

EW4

16.45 – 17.45

Modern

10+

Esther voor de Poorte

EW5

17.45 – 19.00

Klassiek ballet

12+

Esther voor de Poorte

EW6

19.00 – 19.30

Spitzenles

12+

Esther voor de Poorte

EW7

20.30 – 21.45

Modern

volw.

Mirjam Scheepers

Donderdag

EO1 – VOL!

15.45 – 16.15

Peuterdans

2,5 – 3

Sanne Zuiverloon

EO2 – VOL!

16.15 – 17.00

Kleuterdans

4 – 5

Sanne Zuiverloon

EO3

17.00 – 18.00

Kinderjazz

6 – 7

Sanne Zuiverloon

EO4

18.00 – 19.00

Jazz

8 – 9

Sanne Zuiverloon

Vrijdag

EV1

14.30 – 15.00

Peuterdans

2,5 – 3

Mirjam Scheepers

EV2

15.00 – 15.45

Kleuterdans

4

Mirjam Scheepers

EV3

15.45 – 16.30

Kleuterdans

5

Mirjam Scheepers

EV4

16.30 – 17.30

Kinderballet

6 – 7

Mirjam Scheepers

EV5

17.30 – 18.30

Klassiek ballet

8 – 9

Mirjam Scheepers

EV6

18.30 – 19.45

Showgroep “Sparkle”

Selectie

Esther voor de Poorte

EV7

19.45 – 21.15

Showgroep “Flame”

Selectie

Esther voor de Poorte

Balletstudio van de Wanmolen, Schweitzerpark 2, 6671 BR Zetten

Maandag

ZM4

19.00 – 20.00

Jazz

12+

Evelien ter Maat

ZM5

20.00 – 21.15

Jazz

volw.

Evelien ter Maat

Donderdag

ZO1 NNO

17.30 – 18.30

Klassiek ballet

10+

Mirjam Scheepers

ZO2

18.45 – 19.45

Klassiek ballet

12+

Mirjam Scheepers

ZO3

19.45 – 20.15

Spitzen

12+

Mirjam Scheepers

Danszaal in het Gemeenschapshuis, Van Wijkstraat 31, 6851 GL Huissen

maandag

MH1

19.30 – 20.30

Dansworkout

volwassenen

Tess van Duivenboden

MH2

20.30 – 21.30

Dansworkout

volwassenen

Lynn Kosakoy

woensdag

HW1

14.45 – 15.15

Peuterdans

2,5 – 3

Sanne Zuiverloon

HW2 VOL!

15.15 – 16.00

Kleuterdans

4 – 5

Sanne Zuiverloon

HW3A

16.00 – 17.00

Kinderjazz

6 – 8

Sanne Zuiverloon

HW3B

17.00 – 18.00

Kinderjazz

6 – 8

Sanne Zuiverloon

HW4

18.00 – 19.00

Jazz

9 – 12

Sanne Zuiverloon

Vrijdag

HV1

15.30 – 16.15

Boys Kids

6 – 9

Nash Smith

HV2

16.15 – 17.15

Streetdance

9 – 12

Nash Smith

dinsdag

Sportzaal Dorpsplein 36, 6674 BW Herveld

HAD1

16.00 – 16.45

Kleuterdans

4 – 5

Zoe Vreugdewater

HAD2

16.45 – 17.30

Streetjazz

6 – 8

Zoe Vreugdewater

HAD3

16.45 – 17.30

Boys kids

6 – 9

Zoe Vreugdewater

HAD4

17.30 – 18.15

Streetjazz

9 – 11

Zoe Vreugdewater